Beletrystyka

Tytuł: Dwa słowa
Stron: 282
Cena: 39,90 zł
Wersja: papierowa

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2021

 KUP TERAZ!

"Dwa słowa" to mocny i trzymający w napięciu thriller psychologiczny z niebanalnym zakończeniem.

Kiedy zauroczenie przeradza się w obsesję, miłość staje się destrukcyjna, a nadzieja może zabić.

Kinga, początkująca piosenkarka, po zerwaniu z wieloletnim partnerem, postanawia odezwać się do dawnej, nieszczęśliwej miłości. Kiedy dowiaduje się, że Piotr, obiekt jej nieodwzajemnionych uczuć, jest szczęśliwie żonaty i ma dzieci, mimo wszystko postanawia o niego zawalczyć. Trzydziestokilkulatka podstępem zdobywa jego adres i bezpardonowo wdziera się do spokojnego życia małżeństwa. Jej uczucie staje się obsesyjne, a ona nie zamierza cofnąć się przed niczym, by osiągnąć swój cel - zdobyć Piotra.
Do czego doprowadzi jej zaborczość? Czy tragedii uda się uniknąć? Odpowiedź na te pytania znajdziesz w najnowszym thrillerze psychologicznym "Dwa słowa".
Jeśli lubisz silny dreszcz emocji, analizę psychiki bohaterów i lawirowanie między jawą a snem, ta książka jest dla Ciebie!

Jedno jest pewne - czytając tę książkę, gęsia skórka nie będzie Cię opuszczać, a zakończenie nieźle namiesza Ci w głowie!

Słowo od autorki

Czy miłość może być destrukcyjnym uczuciem? Czy kochając za dwoje, można skrzywdzić? Czy nadzieja może zabić? O tym jest ta książka. O chorobliwej i nieszczęśliwej miłości oraz jej konsekwencjach. Inspiracją do napisania tego thrillera była prawdziwa sytuacja.
Na początku 2019 roku rozstaliśmy się po raz setny z Mrówkiem, moim narzeczonym. Nawiązałam wtedy ponowny kontakt z Markiem – dawną, nieszczęśliwą miłością. Gdy dowiedziałam się, że jest żonatym ojcem, wpadłam na pomysł napisania książki. Stworzyłam te trzy główne postaci:
Kingę – nieszczęśliwie kochającą, trzydziestokilkuletnią artystkę, która nie cofnie się przed niczym, by osiągnąć swój cel,
Piotra – psychiatrę, obiekt jej chorobliwych uczuć,
Magdę – jego Bogu ducha winną żonę, która według Kingi stoi na jej drodze do szczęścia.
Mimo iż bohaterowie mają swoje odpowiedniki w rzeczywistości, są oni całkowicie zmyśleni. A przedstawione wydarzenia nie miały i, mam nadzieję, nigdy nie będą miały miejsca.
Początkowo fabuła miała mieć inny przebieg. Jednak w miarę pisania okazało się, że postaci "Dwóch słów" mają swoje charaktery, pragnienia i przeszłości. Że mimo mojej siły sprawczej, żyją własnym życiem. Przecięcie się ich dróg sprawiło, że interakcje między nimi stały się realne.
Ja zaś byłam tylko obserwatorką, która spisała tę historię...

Tytuł: Uśpiona. Który to wariant rzeczywistości?
Stron: 198
Cena: 29,90 zł
Wersja: papierowa

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2018

 KUP TERAZ!

"Uśpiona. Który to wariant rzeczywistości?" to brutalny i mroczny thriller psychologiczny, pełen nagłych zwrotów akcji. Stopniowo poznajemy kolejne postaci, które wydają się być ze sobą niepołączone. Nic bardziej mylnego.
Dlaczego prokurator PRL ściga ukrywającą się dziewczynę?
Kto zabił rodziców Jagody?
Jak Bromski stał się bezwzględnym psychopatycznym pedofilem?
Czy Andrzej zemści się na prokuratorze?
I w końcu, który wariant rzeczywistości okaże się tym prawdziwym?

Tytuł: Granice obłędu
Etap: POSZUKIWANIA WYDAWCY
Stron: ok. 300
"Granice obłędu" to thriller psychologiczny.
Osadzony w izolatce aresztu śledczego Ted zawzięcie milczy. Jest dwudziestosiedmioletnim przyszłym psychiatrą, podejrzanym o brutalne zamordowanie pewnej celebrytki.
W Polsce jest tylko jedna osoba, z którą chce rozmawiać - Wera Larsen, światowej sławy psychiatra i psychoterapeutka, która prowadzi prywatną klinikę psychiatryczną. Dlaczego wybrał właśnie ją?
W ośrodku Larsen od wielu miesięcy leczy się nastoletnia Jasmina. Dziewczyna jest głęboko zaburzona i opiera się terapii. Czy ktoś znajdzie sposób, by jej pomóc?
Pewnej listopadowej nocy dzwoni telefon Larsen. To człowiek stojący na moście i grożący, że popełni samobójstwo. Czy kobieta go uratuje?
Pan Zygmunt zostaje siłą zamknięty w klinice Wery. Pewnego dnia w odwiedziny przychodzi do niego syn Marcin, który przypadkiem poznaje Jasminę. Co wyniknie z tego spotkania?
Czy Larsen udowodni niepoczytalnosc Teda? A może sprawi, że zostanie uznany za niewinnego? I kim była zamordowana celebrytka?
Odpowiedzi na te i inne pytania oraz jeszcze więcej zagadek w najnowszym thrillerze psychologicznym "Granice obłędu".